Ielāde....

Norēķinu veidi

Visas preču cenas norādītas EUR ar PVN (21%)
Par precēm interneta veikalā 24.lv var norēķināties sekojošos veidos:

UZMANĪBU. Sakarā ar PVN likuma grozījumiem no 2016. gada 1. aprīļa tiek ieviests reversais PVN uz sekojošām 24.lv tirgojamām precēm: 
Mobilie telefoni
Planšetdatori
Portatīvie datori
Datoru detaļas: Procesori, atmiņa, pamatplate, video karte, skaņas karte, tīkla karte.
Attiecīgi, ja jūs iegādāsieties šīs preces uz uzņēmumu, kurš ir PVN maksātājs, prece būs jāapmaksā ar 0% PVN likmi, līdz ar to summa, kas jāmaksā par preci būs -21% kā mājas lapā norādītā!!!


 

  • Privātpersona skaidrā naudā: maksāts tiek skaidrā naudā piegādes brīdī. Kopā ar preci Jūs saņemat stingrās uzskaites kvīti un preču pavadzīmi. Preci skaidrā naudā var apmaksāt gadījumā, ja piegāde tiek veikta Rīgas teritorijā, vai ja preces cena ir līdz 500 EUR
  • Privātpersona – bankas pārskaitījums: Jūs maksājiet ar bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemat rēķinu, pēc kura apmaksas notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat preču pavadzīmi. Pastāvīgiem 24.LV klientiem tiek dota pēcapmaksa.
  • Līzings (privātpersona): Preci Jūs pērkat uz kredīta. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūsu norādītie dati tiek nosūtīti izvēlētajai līzinga kompānijai. Preces piegādes brīdī Jūs parakstiet līzinga līgumu, līzinga pieteikumu un iesniedziet pases kopiju (atsevišķos gadījumos līzinga kompānija var pieprasīt papildus izziņas). Pirmo līzinga iemaksu Jūs veicat skaidrā naudā vai pārskaitījumā.
  • Juridiska persona skaidrā naudā: Preci jūs pērkiet uz uzņēmumu. Maksāts tiek preces saņemšanas brīdī, kopā ar preci Jūs saņemat stingrās uzskaites kvīti un preču pavadzīmi. Preci skaidrā naudā var apmaksāt tikai gadījumā, ja piegāde tiek veikta Rīgas teritorijā, vai visa Latvijā, ja preces cena ir līdz 500 EUR
  • Juridiska persona - bankas pārskaitījums: Preci Jūs pērkat uz uzņēmumu. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemat rēķinu, tiklīdz kā tas tiek apmaksāts, notiek preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemat rēķina oriģinālu un preču pavadzīmi. Pastāvīgiem 24.LV klientiem tiek dota iespēja iegādāties preci ar pēcapmaksu.