Ielāde....

Carcassonne Baltic

KODS: 4751010190491


Cena veikalos: 21.00  

Cena: 19.00

Jūs ietaupat: 2.00 (10%)
-10%
Ir uz vietas veikalā

Preces tehniskā informācija

Specifikācija

Brain Games

Apraksts

Stratēģijas spēle Carcassonne

Spēlētāju skaits: 2 - 5 cilvēkli
Spēles ilgums: 30 - 45 min
Ieteicamais vecums: no 8 gadiem
Noteikumu valodas: RU, LV, LT, EE

Carcassonne, viena no pēdējo gadu iemīļotākajām galda spēlēm pasaulē, ir viegli apgūstama un asprātīga stratēģijas spēle.
No kvadrātveida lauciņiem spēlētāji veido laukumu ar pilsētām, klosteriem, ceļiem un tīrumiem, kas ar katru gājienu kļūst arvien plašāks. Ar koka figūriņu (bruņinieku, mūku, laupītāju vai zemnieku) palīdzību spēlētāji nostiprina savus īpašumus un aizņem lielākas platības, lai spēles beigās saņemtu pēc iespējas vairāk uzvaras punktu.

Mūru ieskautā Dienvidfrancijas pilsēta Karkasona ir viena no lielākajām viduslaiku citadelēm Eiropā, un tās iespaidīgie nocietinājumi arī šodien liecina par aizgājušo gadsimetņu cīņām. Interesanti, ka pilsētas tūrisma industrija ir pieredzējusi jaunu uzplaukumu, tieši pateicoties šīs galda spēles popularitātei visā pasaulē.

"Karkasona" ir ļoti simpātiska vieglas stratēģijas spēle — nesagaidiet no tās šaha cienīgas atklātnes un stundām ilgus intelektuālus cīniņus. Tā ir spēle, kuru var apgūt piecās minūtēs, operatīvi uzsākt un veikli izspēlēt līdz galam, lai atkal ķertos pie jaunas partijas. Taču maldās tie, kas apgalvo, ka tā ir tikai laimes spēle — izglītots "Karkasonas" spēlētājs pārzina, cik bieži spēlē sastopami dažāda veida lauciņi, kas, savukārt, palīdz viņam plānot turpmākos gājienus un laikus mainīt savu stratēģiju. "Karkasona" jums sagādās ne mazums pārsteigumu, jo laukuma aprises spēles gaitā nemitīgi mainās.

Spēle ir viegli apgūstama arī bērniem, un tas nozīmē, ka spēlēt var patiešām visa ģimene, neatstājot kādu malā tāpēc, ka "tā ir par sarežģītu"

Saistītās preces