Ielāde....

Līzings

24.lv Līzings 

Preces līzingā iespājams iegādāties jebkurai pilngadīgai personai, kurai ir pastāvīgi ienākumi (alga, pensija, invaliditātes pabalsts). 

24.lv līzings nodošina saviem klientiem mazāko iespējamo pārmaksu par preci. Mēs sadarbojamies ar tādām līzinga kompānijām kā Incredit, Uno līzings, Lateko līzings, Best līzings. Izvēloties pirkumu 24.lv līzingā Jūs variet būt pārliecināts, ka mēs Jums piedāvāsim visizdevīgāko piedāvājumu. 

Kas var iegādāties preces līzingā.
Lai iegādātos preces līzingā jābūt pastāvīgam darba vietai Latvijas teritorijā, jāsaņem ikmēneša pensiju vai jābūt citiem pierādāmiem ikmēneša ienākumiem. Preces līzingā iespējams iegādāties, ja Jūsu vecums ir no 18-70 gadiem. Līzings tiek piešķirts tikai Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

Kādi dokumenti nepieciešami lai iegādātos līzingā.
Līzinga saņemšanai jābūt derīgai pasei, kas līzinga apstiprināšanas gadījumā būs jānokopē un kopija jāiesniedz 24.lv pārstāvim. 

Kā iegādāties preci līzingā.

1. Atrodiet preces, ko vēlaties iegādāties un tās ielieciet grozā

2. Kad grozā ir ieliktas visas preces, ko vēlaties iegādāties nospiediet pogu "Noformēt pasūtījumu"

3. Ja iepērkaties pirmo reizi 24.lv tad iesakām reģistrēties, jo reģistrētiem lietotājiem dati saglabājas un atkārtoti veicot pirkumu tie nav jāievada no jauna. Ja esat jau reģistrēts lietotājs - ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli, savukārt, ja nevēlaties reģistrēties - ievadiet tikai telefona numuru uz kuru Jūs var sazvanīt un spiediet pogu "reģistrēties kā viesis".

4. Je reģistrējaties kā jauns lietotājs pirkuma 1 solī ievadiet vēlamo lietotāja vārdu, paroli kā arī nepieciešamo kontaktinformāciju: Vārdu, telefonu un e-pastu:

5. Pēc reģistrācijas datu ievades apstipriniet tos, tādējādi pārejot 2 pirkuma solī kur nepieciešams izvēlēties pirkuma veidu. Līzinga gadījumā atzīmējiet "Privātpersona līzingā".

6. Izvēloties, ka pircējs ir "Privātpersona līzingā", Jums uz ekrāna parādīsies līzinga anketa, kuru visu nepieciešams aizpildīt:

 

7. Aizpildot visu līzinga anketu nospiežam pogu "Turpināt", tā pārejot pie 3 pirkuma soļa kur izvēlamies kā apmaksāsim līzinga pirmo iemaksu (skaidrā naudā saņemot preci, vai ar pārskaitījumu pirms preces piegādes). Šeit arī izvēlamies preces piegādes noteikumus:

8. Pēdējā - ceturtajā solī izvēlamies līzinga pirmo iemaksu, termiņu un pārbaudam līzinga ikmēneša izmaksas (izmaksas ir minētas aptuveni. Par precīzām izmaksām Jūs informēs veikala pārstāvis pēc līzinga pārbaudes).

9. Apstiprinam izvēlētos līzinga maksājumus un pasūtījums noformēts...

 

Līzinga pārbaude aizņem no 30 minūtēm līdz 2 stundām. Tiklīdz kā būs atbilde no līzinga kompānijas, ar Jums sazināsies 24.lv pārstāvis.