Ielāde....

Omron Compressor Nebulizer Air C 801 KD

KODS: 0099205


Cena veikalos: 69.00  

Cena: 62.00

Jūs ietaupat: 7.00 (10%)
-10%
Ir uz vietas veikalā
1 EUR

Preces tehniskā informācija

Specifikācija

Omron
36 mēn

Apraksts

Inhalators bērniem (kompresijas nebulaizers)Omron Compressor Nebulizer Air C 801 KD

Inhalatori pārveido zāles aerozolā ar mikroskopiskām daliņām, ko var viegli ieelpot. Tas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās, kur tas ir tieši nepieciešams. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akutu un hronisku slīmibu ārstēšanu. Rekomendē lietot inhalatoru pie šadām saslimšanām: bronhiāla astma, hroniska obstruktīva plaušu saslimšana, plaušu strutainas saslimšanas, balsenes tūska, pārējās balsenes trahejas, bronhu iekaisuma slimības, sausa klepus simptomātiskā ārstēšana.
Nebulaizeri  spēj radīt ļoti sīkas vielas daļiņas, kas ļauj medikamenta lielākajai daļai nokļūt elpceļos un alveolās. Tas veicina ātru un efektīvu elpošanas ceļu akūtu un hronisku slimību ārstēšanu.
Kompresijas Nebulaizeri ir darbināmi ar portatīvu kompresoru un tie veido aerosolu, gaisa plūsmai sadalot šķīdumu smalkās daļiņās. Rezultātā veidojas aerosola plūsma ar optimālu daļiņu izmēru nokļūšanai plaušās.

Inhalatori (Miglotāji)

Pašlaik medicīnas praksē izmanto trīs galvenos miglotāju veidus: - tvaika - ultraskaņas - sprauslas (kompresoru)
Pēdējie divi ir apvienoti ar terminu „miglotājs”, no latīņu vārda „nebula” - migla (mākonis).
Tie veido nevis tvaikus, bet aerosola mākonīti, kurš sastāv no inhalācijas šķīduma mikrodaļiņām.

Tvaika inhalatora darbība ir balstīta uz ārstniecības vielas iztvaikošanas efektu. Tajos var lietot tikai gaistošus šķīdumus, kuram viršanas punkts ir zemāks par 100°C, visbiežāk ēteriskās eļļas. Tas ievērojami samazina iespējamo komponentu spektru inhalācijai. Vislielākais trūkums tvaiku inhalatoram ir inhalējamās vielas zemā koncentrācija. Parasti tā ir zemāka par ārstnieciskās iedarbības līmeni.

Ultraskaņas miglotāji izsmidzina šķīdumu ar ultraskaņas vibrāciju. Tie ir kompakti, darbojas klusi un droši, bet daži medikamenti (tādi kā antibiotikas, atkrēpošanas līdzekļi iznīcinās ultraskaņas vidē un tos nevar lietot šī veida inhalatoros.

Sprauslas miglotāji – spēcīga gaisa plūsma no kompresora pārvērš ārstniecisko šķīdumu aerosolā. Veidotais aerosols sastāv no ļoti sīkām medikamenta daļiņām, kuru vidējais lielums ir 5µm. Tas ļauj aerosolam sasniegt bronhus un alveolas.

Visus inhalācijām paredzētos standarta šķīdumus, kurus ražo farmaceitiskās kompānijas , var lietot sprauslas (kompresora) miglotājos


  • Daļiņu lielums (MMAD): ≈ 3 μm
  • Izsmidzināšanas intensitāte: ≈ 0,3 ml/min 
  • Skaņa: ≈ 46 dB
  • Svars: (tikai kompresors) ≈ 270 gr
  • Iemutis
  • Zīdaiņu maska (PVC)
  • Bērnu maska (PVH)
  • Bērnu aksesuārs
  • Soma uzglabāšanai