Ielāde....

Palīdzības centrs

Kāpēc iepirkties 24.LV?
1. Cena - Preces ir lētākas kā parastajos veikalos;
2. Piedāvajums - 24.LV nodrošina plašu precu klāstu. 24.lv kataloga ir vairāk kā 30 000 preču ;
3. Līzings - lai noformētu preces līzingā nepieciešams tikai veikt pasūtījumu, pārējo izdarīs 24.lv darbinieki. Saņemot preci Jūs parakstīsiet jau sagatavotu līzinga pieteikumu un līgumus;
4. Konsultācijas – 24.LV sniedz profesionālas konsultācijas, tādējādi atvieglojot Jums preču izvēli;
5. Ātrums - 24.LV piegāde tiek veikta īpaši īsā laikā pateicoties savam kurjerdienestam un tam, ka atšķirībā no lielākās daļas interneta veikalu, 24.LV ir sava preču noliktava un veikals, kur daļu no precēm apskatīt.

Kā pasūtīt preces 24.LV
Preces varat pasūtīt internetā, pa bezmaksas telefonu 80002458, e-pastu vai faksu. Lai pasūtītu interneta jāvec sekojošas darbības:
- Izvēlaties preci kuru vēlaties pasūtīt;
- Pēc pogas "pirkt preci" nospiešanas nepieciešams reģistrēties, norādot e-pastu, telefonu un pasūtītāja vārdu un uzvārdu;
- Pēc reģistrācijas jāizvēlas maksājuma veids (skaidra nauda, pārskaitījums vai līzings) un jānorāda maksātāja informācija
- Pēdējais solis ir norādīt piegādes noteikumus: piegādes adresi un laiku/datumu
- Gadījumā, ja Jūsu sniegtā informācija nav pareiza to Jūs varat izlabot sazinoties ar 24.LV pasūtījumu telefonu 80002458 vai rakstot e-pastu uz info@24.lv
- Jūsu veiktie pasūtījumi un norādītie personas dati tiek glabāti 24.LV datubāzē un Jūs tiem varat piekļūt izmantojot savu lietotāja vārdu vai sazinoties ar 24.LV pa bezmaksas telefonu 80002458
Pirms pasūtījuma izpildes ar Jums sazināsies 24.lv pārstāvji un precizēs saņemto informāciju
Pēc pasūtījuma Jūsu pieprasījums nonāk 24.lv datubāzē, kurā tas saglabājas arī pēc pasūījuma saņemšanas un ir izmantojams gadījumā, ja vēlaties veikt atkārtotu pasūtījumu.


Vai precēm tiek dota garantija?
Visām precēm tiek nodrošināta vismaz 24 mēnešu garantija. Saņemot preci, Jums tiek izsniegts garantijas talons, kurā minēta servisa centra adrese.

Preču iegāde līzingā.
Preces līzingā iepējams iegādāties tikai privātpersonām. 24.LV piedāvā Lateko līzinga pakalpojumus. Visas ar līzingu sastītās formalitātes veic 24.LV darbinieki, Jums nepieciešams tikai nosūtīt mums savus personas un darbavietas datus.
Lai iegādātos preci līzingā nepieciešams, lai Jums būtu vismaz 21 gadi, pastāvīga dzīvesvieta un darbavieta.

Kāpēc preces 24.LV ir lētākas kā parastajos veikalos?
Tāpēc, ka parasto veikalu uzturēšana izmaksā dārgāk - telpu īre, pārdevēju algas, preču iepriekšēja iepirkšana – tas viss tiek iekļauts preces cenā. 24.LV liela daļa no šiem izdevumiem nav, līdz ar to varam piedāvāt zemākas cenas.

Kas ir PlusPunkti?
Pluspunkti ir 24.LV pastāvīgo klientu bonusu sistēma. Iepērkoties 24.LV Jūs par katru pirkumu saņemat noteiktu skaitu PlusPunktu. PlusPunktus Jūs varat izmantot atkārtoti iepērkoties 24.LV. Viens PlusPunkts tiek pielīdzināts 1 EUR.

Vai preces var noformēt uz uzņēmumu?
Jā. Preces var pirkt uz uzņēmumu. Lai noformētu preci uz uzņēmumu, pasūtot preci kā "maksātājs" Jums nepieciešams norādīt juridiska persona. Saņemot preci Jums tiks iedota preču pavadzīme (pēkot skaidrā naudā arī stingrās uzskaites čeks).

Vai var iepirkties izmantojot kredītkarti?
Nē. Pašlaik 24.LV tādu iespēju nepiedāvā.

Jūsu personas datu aizsardzība
24.LV administrācija augstu vērtē Jūsu privāto datu aizsardzību. Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām, vai arī citādi izmantota ieprieš nesaskaņojot to ar Jums. 24.LV uzskaites sistēma ir reģistrēta Datu Valsts inspekcijā ar reģistrācijas numuru - 009603.