Ielāde....

Preces piegāde

Preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi pēc iespējas īsāka laikā. Rīgas robežās 24.LV izmanto savu kurjerdienestu, Latvijas robežās preci piegādā transporta pakalpojumu kompānija.


Piegāde Rīgas robežās.
Rīgas pilsētas robežās preces, kas dārgākas par 300 EUR tiek piegādātas bez maksas, ja preces cena ir līdz 300 EUR (ieskaitot) tad piegāde maksā 3 EUR (Gadījumā, ja nevēlaties piegādi, preci saņemt varat Rīgā A. Čaka ielā 146 un tādā gadījumā par piegādi nav jāmaksā).
Preču piegāde notiek darbadienās no 10 līdz 19:00. Pasūtīt preces Jūs varat arī brīvdienās, taču saņemsiet tās darbadienā.
Lielgabarīta precēm (veļas mašīnas, ledusskapji utm) piegāde Rīga notiek līdz mājai, kā arī kurjers palīdz preci ienest Jūsu dzīvoklī - šajā gadījumā no Jūsu puses nepieciešams vismaz viens cilvēks kas palīdz. Gadījumā ja vēlaties, lai preci Jums ienes dzīvoklī bez Jūsu palīdzības tad 2 cilvēku izsaukšana maksā 15 EUR.

Piegāde Latvijas teritorijā.
Latvijas teritorijā neatkarīgi no piegādes adreses preces tiek piegādātas divu darba dienu laikā pēc pasūtījuma. Par precēm, kas maksā līdz 500 EUR apmaksu Jūs varat veikt skaidra naudā saņemot preci. Gadījumā, ja pasūtat preci, kuras cena pārsniedz 500 EUR, tā tiek piegādāta tikai pēc apmaksas. Lūdzu ņemiet vēra, ka preču piegāde notiek līdz mājai (līdz dzīvoklim piegāde netiek nodrošināta!)
Par preces piegades laiku jūs saņemsiet SMS īsziņu piegādes dienā.
 

Preču piegādes izmaksas Latvijas teritorijā.
Preces svars Piegādes maksa
Līdz 5 kg 5 EUR
No 5-20 kg 10 EUR
No 20-50 kg 17 EUR
No 50-100 kg 25 EUR
Virs 100 kg saskaņojot

 Preču piegādi visā Latvijā uz DPD Pickup paku bodes punktiem. Kopā Latvijā ir vairāk kā 150 DPD PickUp punkti, kuros Jūs varēsiet izņemt pasūtīto preci. Preces piegāde DPD pick up punktos maksā 2.50 EUR


Preces varat saņemt gan Rīgā, gan visās Latvijas lielākajās pilsētās. DPD PickUp piegāde iespējama tikai sekojošos gadījumos: Preces svars ir līdz 20 kg; Preces kopgarums (1 garums + 2 platumi + 2 augstumi) ir 2m, kur garākā mala nepārsniedz 1m. Apmaksas veids bankas pārskaitījums

Iepazīties ar DPD Pickup paku bodes adresēm var šeit>>>
Sūtījuma saņemšana DPD PickUp paku bodē

  • Sūtījums tiek piegādāts DPD PickUp 3 darba dienu laikā pēc tās apmaksas (ja prece ir noliktavā)
  • Kad prece nogādāta DPD PickUp adresē, Jūs saņemsiet informatīvu SMS
  • Preci izsniedz tikai preces īpašniekam pēc personas apliecinoša dokumenta (Pase, ID karte, autovadītāja apliecība) uzrādīšanas
  • Prece no DPD PickUp paku bodes jāizņem 7 dienu laikā!