Ielāde....

Darba laiks 21. aprīlī no 9:00-17:00

Putekļu sūcējs robots Philips FC8776/01

KODS: FC8776/01


Cena veikalos: 399.00  

Cena: 324.00

Jūs ietaupat: 75.00 (19%)
-19%
Ir noliktavā
3 EUR
Līzinga kalkulators
mēneši
%
0.00
0.00

Preces tehniskā informācija

Specifikācija

Philips
24 mēn

Putekļu sūcēji

Roboti-putekļusūcēji

Apraksts

Smart Pro Putekļu sūcējs robots Philips FC8776/01
 

Pilna veiktspēja. Gudra tīrīšana. Rūpīga tīrīšana, tagad divreiz ātrāka!

  • TriActive XL uzgalis
  • 6 cm plāna konstrukcija
  • 4 ritenīšu sistēma
  • 130 min darbības laiks
     

6 cm kompakts dizains iztīrīšanai zemās vietās
6 cm kompakts dizains iztīrīšanai zemās vietās Tā kompaktais dizains ar 6 cm augstumu sniedz robotam iespēju viegli piekļūt zemās vietās un iztīrīt putekļus, kas uzkrājušies zem mēbelēm.

Smart Detection System pielāgo tīrīšanu jebkurai videi
Smart Detection System pielāgo tīrīšanu jebkurai videi Jaunais putekļsūcējs robots ir aprīkots ar Smart Detection System, ko veido viedkartes, žiroskops un akselerometrs, kas padara robotu efektīvu patstāvīgai tīrīšanai. Robots analizē vidi un izvēlas optimālu tīrīšanas stratēģiju, lai iztīrītu jūsu mājokli iespējami ātri. Robots neiestrēgst un atgriežas atpakaļ dokstacijā, kad nepieciešams.

Iespējams ieplānot tīrīšanu 24 stundas iepriekš
Iespējams ieplānot tīrīšanu 24 stundas iepriekš Jaunais putekļsūcējs robots nodrošina 24 stundu plānošanas funkciju, tāpēc varat programmēt nākamo tīrīšanas sesiju 24 stundas iepriekš.
Automātiski atgriežas dokā uzlādei
Automātiski atgriežas dokā uzlādei Kad Philips putekļsūcēja robota akumulators ir gandrīz tukšs, robots automātiski atgriežas dokstacijā, lai sevi uzlādētu nākamajai tīrīšanas reizei.
Tālvadības pults robota vadībai no attāluma
Tālvadības pults robota vadībai no attāluma Tālvadības pults sniedz iespēju vadīt putekļsūcēju robotu no attāluma un veikt vairākas darbības. Varat sniegt robotam pavēles sākt un apturēt darbu, vadīt to jebkurā virzienā, mainīt tīrīšanas ceļu vai aizvest robotu atpakaļ uz dokstaciju.
Infrasarkanie sensori, lai novērstu ietriekšanos šķēršļos
Jaunais Philips putekļsūcējs robots ir aprīkots ar 6 infrasarkanajiem sensoriem, lai noteiktu šķēršļus, piemēram, sienas, lampas vai vadus, un no tiek izvairītos, nodrošinot rūpīgu grīdu tīrīšanu. Rezultāts ir tīrs mājoklis bez jūsu iejaukšanās.
Jaudīgs litija jonu akumulators ar 130 min darbības laiku
Jaudīgs litija jonu akumulators ar ilgāku kalpošanas laiku un īsāku uzlādes laiku nekā standarta akumulatoriem. Jaunais putekļsūcējs robots ar vienu uzlādī darbojas līdz pat 130 min.